O nas

Schelling - S45

Pracownia Usług Stolarskich "B und M" s.c. Witold Macholla i Bogdan Brandt  jest dynamicznie rozwijającą się firmą założoną w 2004 roku, z siedzibą w Kartuzach. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm, z którymi chętnie nawiążemy współpracę.

Dysponujemy innowacyjnym zapleczem technologicznym, który gwarantuje usługi stolarskie najwyższej jakości. Mamy bogate doświadczenie – firma zarządzana jest przez dwóch wspólników- mistrzów z 30 letnim doświadczeniem zawodowym w branży stolarskiej oraz wykwalifikowany zespół pracowników.

Zapewniamy kompleksowość usług-pomiary, wykonanie zlecenia, transport, montaż oraz serwis gwarancyjny. Specjalizujemy się w sprzedaży płyt i blatów. Optymalizujemy każde zamówienie, dzięki czemu realizujemy je w bardzo atrakcyjnych cenach. Podejmujemy się również realizacji nietypowych zamówień meblowych.

Zapraszamy do siedziby firmy, na miejscu wycenimy twoje zlecenie! Nasze przedsiębiorstwo cieszy się dużym uznaniem- dołącz do naszych zadowolonych klientów!